All for Joomla All for Webmasters

Valymo įrenginių montavimas

Geoterminis šildymas
2017 lapkričio 6
zemes kasimo darbai
Drenažo įrengimas
2017 lapkričio 6

Trumpai apie Nuotekų valymo įrenginius;

Renkantis nuotekų valymo įrenginį reikia pagalvoti apie kelis pagrindinius faktorius, lemiančius kokio pajėgumų įrenginio reikia: sanitarinių mazgų skaičių name, gyventojų skaičių ir vonios tūrį. Nuo to priklauso susidarančių nuotekų kiekis, o tuo pačiu ir kokių parametrų įrenginio reikės individualiu atveju.

Ne mažiau svarbus ir gamintojas. Mūsų šalyje parduodama nemažai prastos kokybės importuotų nuotekų valymo įrenginių. Žmonės dažnai daro klaidą įsigydami nuotekų valymo įrenginius vos tik išvydę reklamą. Reklama turėtų būti tik būdas sužinoti apie produktus, tačiau priimti sprendimą, įsigyti ar ne, reikėtų tik pasikonsultavus su profesionalais.

Rezervuaras ar valymo įrenginys. Teigiama, kad nuotekų valymo įrenginį išsirinkti sudėtingiau nei įsirengti nuotekų rezervuarą, kurio eksploatacija vėliau reikalauja mažiau dėmesio: reikia rečiau rūpintis, kad talpa nepersipildytų.

Nuotekų valymo įrenginiai yra geresnis sprendimas vietovėse, kuriose nėra galimybės prisijungti prie centralizuotos nuotekų valymo sistemos. Tai ne tik patogesnis, bet ir pigesnis sprendimas, nes nereikia taip dažnai išsiurbinėti susikaupusių nuotekų. Nuotekų valymo įrenginys yra kur kas reikalingesnis individualiuose gyvenamuosiuose namuose, kuriuose gyvenama nuolat. Kitu atveju užtenka ir nuotekų rezervuaro. Jeigu name gyvenama nuolat, nuotekų valymo įrenginys yra būtinas. Tačiau sodo nameliuose ar sodybose, į kurias atvažiuojama tik savaitgaliais ar vasarą, nuotekų rezervuaras yra pakankamai patogus įrengimas. Retai užsukant ir naudojantis, jis tikrai nesukels didelio galvos skausmo.

Tiek norint įsirengti nuotekų valymo įrenginį, tiek nuotekų rezervuarą individualaus namo kieme – atstumas nuo kaimyno namo iki įrenginio ar rezervuaro turi siekti bent 8 metrus. Dažniausia problema įrengiant nuotekų valymo įrenginius yra mažas kiemas ir atstumas nuo kaimynų ir vandens gręžinio.