All for Joomla All for Webmasters

Kaip valdyti mini ekskavatorių

zemes kasimo darbai
Drenažo įrengimas
2017 lapkričio 6
DUJINIS ŠILDYMAS – DAUGIAU KOMFORTO JŪSŲ NAMUOSE
2018 balandžio 18

Prieš keletą dešimtmečių, kai jie buvo pirmą kartą pristatyti, mini ekskavatoriai buvo sunkiųjų įrangos operatorių žaislai, bet jie uždirbo statybos darbų rangovų ir darbo vietų profesionalų pagarbą, nes jie buvo lengvai eksploatuojami, nedideli pėdsakai, maža kaina ir tiksli operacija.

Namų savininkai gali technika nuomuotis iš įmonių. Smulkius, lengvus namų darbus, komunalinius projektus, galima atlikti per savaitgalį. Štai pagrindiniai mini ekskavatoriaus veikimo principai.

 

1. Pasirinkite savo projektui mini ekskavatorių

Mini ekskavatorius yra įvairaus dydžio, nuo super kompaktiško, sveriančio mažiau nei 1.8t., iki sunkiasvorių, kurie beveik išspausti į standartinę ekskavatorių klasę. Jei jums tiesiog reikia iškasti mažą griovį, pasidaryti sau mažą projektą arba jūsų erdvė yra ribota, jums reikės ieškoti pačio mažiausio mini ekskavatoriaus, didesniems projektams galite rinktis 2.5t – 3.5t mini ekskavatorius.

2.  Palyginkite nuomos kainą su darbo sąnaudomis prieš investuojant

Paprastai mini ekskavatorių nuoma kainuoja apie 85-110 eur per dieną, plius pristatymas, pasiėmimas, degalai, todėl savaitgalio projektui jūs išleisite apie 300-350 eur.

3.  Pažiūrėkite į ekskavatorių asortimentą nuomos punktuose ir paklauskite, ar jie atlieka demonstracijas ir leidžia klientams susipažinti su technika savo patalpose

Daugelyje didelių įrangos nuomos įmonių yra techninės priežiūros vieta, kurioje galėsite išbandyti techniką su patyrusiu žmogum.

4. Pažiūrėkite į operatoriaus vadovą, kad įsitikintumėte, kaip tiksliai atlikti veiksmus ir laikytis saugumo priemonių

Apžiūrėkite įspėjamasias etiketes ir lipdukus, išspausdintus aplink mašiną, dėl kitų specifinių įspėjimų ar nurodymų konkrečioje mašinoje, kurią ketinate išsinuomoti ar naudoti. Jūs taip pat pastebėsite techninės priežiūros informaciją, specifikacijų diagramas ir kitą susijusią informaciją.

5. Raskite tvirtą pagrindą ir aiškiai išbandykite techniką

Mini ekskavatorius yra stabilus, labai geras balansas  ir gana plačiai stovi vikšrai pagal  jų dydį, tačiau galima lengvai apversti, taigi pradėti nuo tvirto ir lygaus žemės paviršiaus.

6. Apsižiūrėkite aplink ekskavatorių, kad patikrintumėte, ar yra laisvų ar pažeistų dalių, dėl kurių būtų pavojinga dirbti

Ieškokite alyvos nutekėjimo, kitų skysčių lašėjimo, pažeistus valdymo kabelius ar jungtis, pažeistus vikšrus ar kitas galimas problemas. Suraskite savo gesintuvo vietą ir patikrinkite variklio tepalo ir aušinimo skysčio lygius. Tai yra standartinės darbo procedūros bet kokiam statybinės įrangos naudojimui, todėl įprasta suteikti jūsų pirminę patikrą.

7. Atsisėskite operatoriaus sėdynėje ir apsižvalgykite, kad susipažintumėte su valdikliais, gabaritais ir operatoriaus suvaržymo  sistema

Turėtumėte pamatyti užvedimo raktą (arba skaitmeninę variklio paleidimo sistemą – klaviatūrą) dešinėje pusėje esančiame ekrane arba dešinėje raktą. Atsiminkite pastabą, kad veikiančioje mašinoje stebėtumėte variklio temperatūrą, alyvos slėgį ir degalų lygį. Saugos diržas yra tam, kad jūs būtųmėte saugus mašinoje. Panaudokite tai.

8. Paimkite vairasvirtes ir šiek tiek pajudinkite, kad pajaustumėte judėjimą

Šios vairasvirtės valdo kaušą / strėlės komplektą ir mašinos sukimosi funkcija. Jos visada grįš į neutralią padėtį, kai jos atleidžiamos.

9. Pažiūrėkite žemyn tarp jūsų kojų ir pamatysite du ilgus plieninius strypelius su rankenomis, pritvirtintomis viršuje

Tai yra važiavimo / vairuojant valdikliai. Kiekvienas kontroliuoja vikšro sukimąsi toje pusėje, kurioje jis yra, stumiant juos abu į prieki priverčia mašiną judėti į priekį. Paspaudus vieną lazdelę į priekį, mašina sukasi priešinga kryptimi, tas pats ir atvirkščiai. Prieš važiavimą įsitikinkite, kad žinote, kokia kryptimi stovite ir važiuosite.

10. Tai tik minimali informacija ir pagrindiniai dalykai, ką turite žinoti prieš pradedant valdyti mini ekskavatorių

Mini ekskavatoriaus privalumas yra tai, kad jį galima vilkti priekaboje naudojant standartinį pikapą, visureigį ar net mikroautobusiuką, jei bendras mašinos ir priekabos svoris neviršija transporto bendros masės ir turite kategorija.